Hydra
Strona Głowna Produkty Usługi Nasi Klienci Kontakt

  Usługi
 

TWARDA WODA
Wysoka zawartość wapnia w wodzie powoduje trudny do usunięcia osad tzw „ kamień” niszczący instalację wodną i urządzenia sanitarne. Zamontowanie zmiękczacza do wody pozwoli ochronić urządzenia AGD, oszczędzić na środkach czystości, zyskać komfort mycia i kąpieli. Montujemy zmiękczacze różnych producentów, zwracając uwagę by polecane urządzenia były nowoczesne i co ważne, oszczędne w eksploatacji, ze stałym dostępem do części zamiennych.

(slimline , maxima, optima)

ŻELAZO I MANGAN W WODZIE
Woda studzienna często przekracza te parametry. Do właściwego doboru złóż filtrujących konieczne jest badanie wody. Można je wykonać w lokalnym oddziale Sanepidu (w Krakowie ul Prądnicka 76 tel. 12 2549483), lub w innym autoryzowanym laboraratorium. Zwracamy koszty badania wody klientom, którzy zakupią u nas stację uzdatniania wody. Przy doborze odżelaziaczy ważne jest zamontowanie odpowiedniego zbiornika hydroforowego i pompy, prosimy o kontakt z działem technicznym.

BAKTERIE W WODZIE
Występują w wodzie studziennej. Studnia, z której pobieramy wodę do badania, powinna być przechlorowana. Przepływowe lampy z promiennikiem UV są najskuteczniejszym sposobem oczyszczenia wody. Polecamy lampy R-Can Kanada

PRZYGOTOWANIE WODY DO PRODUKCJI
Projektujemy, montujemy i serwisujemy stacje oczyszczania wody dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, pralni, myjni samochodowych i innych. Prosimy o kontakt telefoniczny.

copyright 2011 - 2012 "hydra" & "filtry-hydra.pl"
designed by BlackWhiteSourcing

 

 
 
Twitter - @filtry_hydra HYDRA on facebook